Crousing trasa 1 - Split/Trogir - Split/Trogir

Split / Trogir - Milna (Brač) - Bol (Brač) - Jelsa (Hvar) - Korčula - Mljet - Pelješac - Hvar - Šolta - Split / Trogir

Dzień 1 - Sobota: SPLIT / TROGIR - MILNA

Check in o godzinie 13:00. Zakwaterowanie w kabinach; toast powitalny. Około 15:00 wypłynięcie do Milny. Po przyjeździe - czas wolny na zwiedzanie. Kolacja zostanie podana na pokładzie. Wieczór jest wolny. Nocleg w mieście Milna.

Dzień 2 - Niedziela: MILNA - BOL - JELSA

Po śniadaniu wyjazd do miejscowości Bol. Po przyjeździe będzie okazja do pływania i opalania się na najpiękniejszej plaży Adriatyku: Zlatnim racie. Lunch serwowany jest na pokładzie. Po południu wyjazd do Jelsy na wyspie Hvar. Wieczór jest wolny. Nocleg w Jelsie.

Dzień 3 - Poniedziałek: JELSA - KORČULA

Śniadanie serwowane jest na pokładzie. Rano czas wolny. Około południa wyjazd na Korčulę. W drodze do Korčuli jacht zatrzyma się w różnych zatokach, w których będzie można popływać. Obiad serwowany jest na pokładzie. Przyjazd na Korčulę późnym popołudniem. Nocleg w Korčuli.

Dzień 4 - Wtorek: KORČULA - MLJET

Po śniadaniu wypływamy w kierunku Mljetu. Po przyjeździe zwiedzanie Parku Narodowego Mljet. Obiad serwowany na pokładzie. Nocleg na wyspie.

Dzień 5 - Środa: MLJET - PELJEŠAC

Po śniadaniu żeglujemy do miejscowości Lovište. Po drodze zatrzymamy się w różnych zatokach, aby popływać. Obiad serwowany jest na pokładzie. Po południu wyjazd do Račišće. Kolacja serwowana na pokładzie. Nocleg w Račišće.

Dzień 6 - Czwartek: RAČIŠĆE - HVAR

Po śniadaniu ruszamy na Hvar. Po drodze zatrzymamy się na małej wyspie Šćedrovo na kąpiel w jej najpiękniejszych zatokach. Obiad serwowany jest na pokładzie. Popołudnie jest wolne. Nocleg w Hvarze.

Dzień 7 - Piątek: HVAR - ŠOLTA

Śniadanie serwowane jest na pokładzie. Ranek jest wolny. Około południa wyjazd na wyspę Šolta. Kolacja zostanie podana na pokładzie. Nocleg w Šolcie.

Dzień 8 - Sobota: ŠOLTA - SPLIT / TROGIR

O 8:00 łódź wyruszy do Splitu / Trogiru. Śniadanie serwowane jest na pokładzie. Przyjazd na miejsce i check out do godziny 9:30.